Wsm logistic angajeaza!

Germaniamea.ro anunt: Wsm handel & logistic gmbh & co.kg
suntem in cautare de soferi pentru curse pe plan local si national.
candidatul ideal:
• persoana corecta si responsabila, doritoare de munca in cadrul meseriei de sofer profesionist.
• permis de conducere categoria c sau c+e;
• atestat de marfa;
• atestat adr reprezinta un avantaj;
• limba germana sau engleza constituie un avantaj;
• experienta nu este necesara dar constituie un avantaj;
condiții:
• contract de munca pe o perioada nedeterminata cu perioada de proba;
• concedii conform legislatiei muncii;
• se lucreaza pe camioane euro6(scania, man, mercedes-benz, daf);
• flota noastra moderna este compusa din camioane curate, ingrijite si bine intretinute pentru a va facilita si proteja in sarcinile pe care le efectuati;
• echipament de lucru adecvat normelor de securitate;
• diurna asigurata, inclusa in salariu;
• contractul de munca se incheie de catre societatea noastra din germania fara intermediari.
• prime de sarbatori;
• bonusuri de performanta;
• pachet salarial motivant;
responsabilități:
• activitate de șofer cat. c sau c+e , conform fișei postului.
• munca consta in preluarea marfii din depozitul central si livrarea catre clienti.
daca doresti sa faci parte dintr-o echipa tanara, dinamica, te rugam sa ne contactezi la telefon sau asteptam cv-ul pe adresa de email:
• mihai pasca: +49 157 83029416 e-mail: m.pasca@wsm-logistic.de
descriere companie :
wsm handel & logistic gmbh & co.kg , germania , este o companie de transport ce efectueaza curse pe teritoriul germaniei, activă pe piață din anul 2012 cu aproximativ 160 de camioane in flota, diferite ansamble:
• camioane tip 7, 5t
• camioane tip 12t
• camioane tip 18t
• camion + remorca tip tandem
• camion + remorca tip(a 5a roata pentru containere)
• cap tractor + semiremorca

GermaniaMea.ro nu este responsabilă pentru conținutul anunțurilor: textul, contactele furnizate etc. Dacă credeți că conținutul unui anunț clasificat este fals sau ilegal, vă rugăm să luați legătura cu GermaniaMea.ro
Publicat:
2022-08-05 15:20
Nume:
Mihai
Numar de telefon:

Adauga un nou anunt
Domeniu de activitate
Domeniu de activitate:
Soferi
Land
Land:
Baden-Württemberg
Oraș
Oraș:
Kehl
 (Comentarii: 0)

Tags

Pagini: 12...48