Sudor salariu începând de la * 18,09€/oră

Germaniamea.ro anunt: Compania TimePartner Personalmanagement GmbH caută pentru un client cu renume internațional, pentru fabrica sa din 95643 Tirschenreuth, Bavaria.
Sudor (m/w/d) - salariu începând de la * 18,09€/oră brut + 14% *
Beneficiile Dvs.:
- contract de muncă german pe perioadă nedeterminată
- bonusuri/prime de vacanță, Crăciun, etc.
- echipament de lucru gratuit
- salariu începând de la 18,09€/ora brut, după 3 luni de activitate se mai adaugă un spor de 14%
- cazare la pensiune (contra - cost)
Responsabilitățile Dvs.:
- Sudură MIG-MAG
- Operare roboți sudură
- Controlul calității
- Operare mașini industriale
Profilul Dvs:
- limba germană la nivel conversațional
- studii în domeniu și experiență
- mobilitate
- disponibilitatea de a lucra în 2 schimburi
V-am stârnit curiozitatea?
Așteptăm cu nerăbdare să primim documentele de aplicare și vom fi bucuroși să vă răspundem la orice întrebări pe care le aveți, de luni până vineri între orele 8:00 și 17:00.
Vă așteptăm cu drag!
Aplicați acum la:
bewerbung.bayreuth@timepartner.com
01732007174 (inclusiv WhatsApp)

GermaniaMea.ro nu este responsabilă pentru conținutul anunțurilor: textul, contactele furnizate etc. Dacă credeți că conținutul unui anunț clasificat este fals sau ilegal, vă rugăm să luați legătura cu GermaniaMea.ro
Publicat:
2022-09-05 09:50
Numar de telefon:
Adauga un nou anunt
Domeniu de activitate
Domeniu de activitate:
Alta munca calificata
Land
Land:
Toată Germania
 (Comentarii: 0)

Tags

Pagini: 12...48