Elektriker (m/w/d)

Germaniamea.ro anunt: Elektriker (m/w/d)

Descrierea poziției
Fabrica de carne și produse de patiserie Monolith este o companie producătoare de alimente din Bavaria și unul dintre cei mai importanți producători de specialități de mezeluri și produse de patiserie din Europa de Est din Germania. Noi livrăm produsele noastre refrigerate și congelate la numeroase supermarketuri din Germania și din întreaga Europă. Probabil că ați văzut deja produsele noastre, cum ar fi pelmenii sau mezelurile, în supermarket.
Alăturați-vă echipei și aplicați pentru postul de electrician.
Așteptăm cu nerăbdare să lucrăm cu dumneavoastră!
Responsabilitățile dumneavoastră:
- Realizarea lucrărilor de întreținere și de reparații la instalațiile electrice, mașini și echipamente
- Analizarea și remedierea disfuncțiilor și a defecțiunilor în domeniul electric
- Instalarea, montarea și punerea în funcțiune a instalațiilor și componentelor electrice
- Asigurarea respectării reglementărilor și a normelor relevante în domeniul electric
- Elaborarea și întreținerea documentațiilor tehnice
Profilul dumneavoastră:
- Absolvirea unei școli profesionale ca electrician, instalator electric sau o calificare similară
- Puncte forte: Lucrul independent, structurat și fiabil
- Competențe: Capacitate de lucru în echipă, flexibilitate și disponibilitate
- Experiențe practice dorite: Experiență în domeniul electric industrial, ideal într-o companie de producție
Noi vă oferim:
- Loc de muncă sigur: Vă oferim un loc de muncă sigur și atractiv într-o companie de succes și în creștere
- Beneficii suplimentare: Vă sprijinim prin beneficii suplimentare, cum ar fi primele
- Mâncare proaspătă și cafea: Vă oferim cafea gratuită și zilnic o masă proaspătă în cantina noastră internă
- Remunerație corectă: Plata în funcție de performanță și atractivă
- Spirit de echipă: Avem un mediu de lucru familial
V-am stârnit interesul? Atunci așteptăm cu nerăbdare aplicația dumneavoastră.
Vă rugăm să trimiteți documentele de aplicare complete către:
Monolith Fleisch- und Teigwarenfabrik GmbH
Atenție: Regina Steinhauer
Liebigstr. 12
91126 Schwabach
Sau:
E-mail: r.steinhauer@monolith-gruppe.com
Telefon: 09122 60374-17
Internet: www.fleisch-teigwaren.de
Tipul de poziție: Cu normă întreagă
Beneficii:
- Program de recomandare
- Tichete de masă
- Evenimente de companie
- Telefon de serviciu
- Băuturi gratuite
- Parcare gratuită
- Discounturi pentru angajați
- Reduceri la produsele/serviciile companiei
Plăți speciale:
- Bani de vacanță
- Prime de Crăciun
Experiență profesională:
- Electrician de întreținere: 1 an (Dorit)
Limba:
- Germană (Dorit)
Locul de muncă: La locație

GermaniaMea.ro nu este responsabilă pentru conținutul anunțurilor: textul, contactele furnizate etc. Dacă credeți că conținutul unui anunț clasificat este fals sau ilegal, vă rugăm să luați legătura cu GermaniaMea.ro
Publicat:
2024-04-18 15:21
Autorul anuntului:
Nume:
Regina Steinhauer
Numar de telefon:
Adauga un nou anunt
Domeniu de activitate
Domeniu de activitate:
Electricieni
Land
Land:
Bayern
Oraș
Oraș:
Schwabach
 (Comentarii: 0)

Tags

Pagini: 12...46