Recruter 100% homeoffice /cu sau fără experiență

Germaniamea.ro anunt: Construieste-ti o cariera de succes intr-o echipa tanara si entuziasta!
recruter/agentii/freelanceri remote. (se accepta si fara experienta
cerinte minime:
cunostinte minime de operare a pc-ului/telefonului (retele de socializare si editare text).
abilitati de organizare, comunicare si relationare cu oamenii.
responsabilitati:
cunoasterea limbii romane, nivel ingrijit spre excelent (engleza sau germana reprezinta un avantaj).
monitorizarea pietei fortei de munca din europa.
consultanta interna in toate problemele legate de procesul de recrutare.
vei lucra din confortul casei tale, intr-un program flexibil, in functie de timpul tau disponibil. poti colabora chiar daca ai un alt job.
program full-time sau part-time.
experienta in domeniul hr/vanzari online/promovare online reprezinta un avantaj, dar nu este obligatorie.
beneficii:
vei beneficia de o perioada de training alaturi de supervisorul tau.
veti primi sustinerea acestuia in munca ta ulterioara perioadei de training.
/ pentru informatii suplimentare, contactati-ne la numarul de telefon/whatsapp: +491639391388 (preferabil mesaj pe whatsapp)

GermaniaMea.ro nu este responsabilă pentru conținutul anunțurilor: textul, contactele furnizate etc. Dacă credeți că conținutul unui anunț clasificat este fals sau ilegal, vă rugăm să luați legătura cu GermaniaMea.ro
Publicat:
2024-01-11 13:10
Nume:
Patricia
Numar de telefon:
Adauga un nou anunt
Domeniu de activitate
Domeniu de activitate:
Munca necalificata
Land
Land:
Nordrhein-Westfalen
 (Comentarii: 0)

Tags

Pagini: 12...46