Operator productie si stivuitorist

Germaniamea.ro anunt: Angajam personal necalificat/operator productie si stivuitorist in germania cu cazare
locatia/punctul de lucru:
schmölln - thüringen
responsabilitati
- sorteaza, impacheteaza piese auto ce intra sau ies din procesul de productie
- receptioneaza, manipuleaza, depoziteaza marfuri in/din depozit
cerinte:
- disponibilitate de a lucra in 4 schimburi
- experienta in fabrica sau productie este un criteriu
- pentru stivuitoristi autorizatie pentru motostivuitor din germania(staplerschein)
- limba germana la nivel de baza(a1-a2)
- cunostinte minime de sap pentru motostivuitorist
beneficii:
- contract de munca cu firma germana pe perioda nedeterminata
- cazare asigurata gratuit de catre angajator, cu internet si toate utilitatile necesare
- salariul brut personal necalificat 12,63 eur/ora pentru primele 6 saptamani, dupa 6 saptamani este 12,82 eur/ora
- salariul brut stivuitorist 13,32 eur/ora pentru primele 6 saptamani, dupa 6 saptamani este 13,52 eur/ora
- bani de concediu, bani de craciun
- sporuri de noapte 25%
- incepere imediata, loc de munca stabil si mediu de lucru modern
- indrumare permanenta din partea echipei noastre
daca mai aveti intrebari, nelamuriri sau doriti mai multe detalii in legatura cu acest anunt,
nu ezitati sa ne contactati pe nr. nostru de telefon: +49 721 937 80 16
daca sunteti interesati si indepliniti conditiile de mai sus sunteti rugat sa ne trimiteti cv-ul in limba germana prin email.
adresa noastra de email :
lorand.balasko@actief-personal.de

GermaniaMea.ro nu este responsabilă pentru conținutul anunțurilor: textul, contactele furnizate etc. Dacă credeți că conținutul unui anunț clasificat este fals sau ilegal, vă rugăm să luați legătura cu GermaniaMea.ro
Publicat:
2022-10-14 11:34
Numar de telefon:
Adauga un nou anunt
Domeniu de activitate
Domeniu de activitate:
Munca necalificata
Land
Land:
Toată Germania
 (Comentarii: 0)

Tags

Pagini: 12...48