Operator mașini (m/f/d)

Germaniamea.ro anunt: Firma timepartner personalmanagement gmbh angajează pentru o companie parteneră din orașul 95615 marktredwitz: operator mașini (m/f/d)
salariu începând cu 13€/oră brut + 10€/zi pentru transport
responsabilități:
- operare masini/utilaje
- producție piese metalice
cerințe:
- limba germană / engleză la nivel conversațional
- disponibilitatea de a lucra în 3 schimburi + weekend
oferim:
- contract de muncă nedeterminat
- bonusuri de sărbători
în cazul în care v-am trezit interesul , nu ezitați să ne trimiteți cv-ul la adresa de email: bewerbung.bayreuth@timepartner.com
+491732007174
timepartner personalmanagement gmbh - filiala bayreuth
kanalstr. 17, 95444 bayreuth

GermaniaMea.ro nu este responsabilă pentru conținutul anunțurilor: textul, contactele furnizate etc. Dacă credeți că conținutul unui anunț clasificat este fals sau ilegal, vă rugăm să luați legătura cu GermaniaMea.ro
Publicat:
2022-07-07 11:04
Numar de telefon:
Adauga un nou anunt
Domeniu de activitate
Domeniu de activitate:
Munca necalificata
Land
Land:
Toată Germania
 (Comentarii: 0)

Tags

Pagini: 12...48