Amenajat gradini/pavaj

Germaniamea.ro anunt: Job Expert cauta un barbat pentru amenajat gradini/pavaj în Germania, zona Dietramszell (in apropiere de München);
Atribuții
Intreținere gradini, curatare;
Pavaj;
Tuns grad/pomi în diverse forme;
Pus gazon;
Alte activități de amenajare;
Oferta
️Salariu: 18 euro/ora brut;
️Cazare contra cost; camera singel cu toate dotările necesare;
️Program 40 - 42 ore/săptămână; dacă se depășește 8 h/zi; se ofera extra 4 euro/zi;
️Contract de munca pe perioada nedeterminată!
️Asigurare medicala;
Cerinte
Experienta in domeniu;
Vorbirea limbii germane sau engleze la nivel minim;
Plecare urgenta fără comision
Contact: +491779757258 și Whatsapp
E-mail: jobexpertgroup@yahoo.com

GermaniaMea.ro nu este responsabilă pentru conținutul anunțurilor: textul, contactele furnizate etc. Dacă credeți că conținutul unui anunț clasificat este fals sau ilegal, vă rugăm să luați legătura cu GermaniaMea.ro
Publicat:
2024-04-19 09:03
Numar de telefon:
Adauga un nou anunt
Domeniu de activitate
Domeniu de activitate:
Munca necalificata
Land
Land:
Toată Germania
 (Comentarii: 0)

Tags

Pagini: 12...47