Ingrijitor/ingrijitoare

Germaniamea.ro anunt: Ingrijitor/ingrijitoare batrani cu limba germană
2200-2300
ocupare deplină
obligatoriu limba germana la nivel conversațional minim propozitii simple(a1+a2)
angajăm îngrijitori/îngrijitoare pentru germania.
cerințe:
experienta in îngrijit persoane(copii, varstnici sau bolnavi) sau curs de îngrijire bătrâni.
experienta in treburile casnice, seriozitate, empatie, rabdare cu batranii, respect pentru o alta persoana.
cartea verde
condiții:
2000-2300 eur net pe luna, extra platit asigurare medicala, pensie si taxe
16 euro/brutto
cazare gratuita
responsabilități:
ingrijirea batranilor, igiena corporala, plimbare, companie.
nu se percep taxe/comisioane!
pentru detalii suplimentare ne puteti contacta la:
bconsulting3@gmail.com
+373 68 134 101 +whatsapp

GermaniaMea.ro nu este responsabilă pentru conținutul anunțurilor: textul, contactele furnizate etc. Dacă credeți că conținutul unui anunț clasificat este fals sau ilegal, vă rugăm să luați legătura cu GermaniaMea.ro
Publicat:
2022-11-04 13:57
Numar de telefon:
Adauga un nou anunt
Domeniu de activitate
Domeniu de activitate:
Munca necalificata
Land
Land:
Toată Germania
 (Comentarii: 0)

Tags

Pagini: 12...48