Cautam personal in productie (abator de porc)

Germaniamea.ro anunt: Angajator direct fara intermediari!
Cautam personal in productie pentru locatia noastra care se afla in Perleberg
(abator de porc, Vion Perleberg, Buchholzer Ch 24, 19348 Perleberg, Germania).
Cerințe:
Experiența nu este necesară dar constituie un avantaj;
Responsabilitate,seriozitate,implicare.
Condiții:
Program de lucru full-time. Se lucreaza in 2 schimburi/ de Luni-Sambata
Contract de muncă, card de sanatate, Concedii conform legislației. Se indeplinesc toate formele legale de angajare.;
Cazare asigurată contra cost: 200 Euro
Transport de la cazare la lucru: 60 Euro
Salariu 11.00-14,50 EURO Brut /pe oră. După 4 - 8 săptămâni, pozițiile și abilitățile sunt reevaluate.
Responsabilități:
Prelucrare /Transare/ Dezosare /împachetare spată/pulpă/cotlet/ceafă/piept etc într-un mediu industrial.
Nu se ofera transport Romania-Germania- Fiecare persoana trebuie sa isi achite in mod individual transportul
Pentru mai multe detalii, nu ezitati sa ne contactati la numarul de telefon si pe WhatsApp:
0745 264 430

GermaniaMea.ro nu este responsabilă pentru conținutul anunțurilor: textul, contactele furnizate etc. Dacă credeți că conținutul unui anunț clasificat este fals sau ilegal, vă rugăm să luați legătura cu GermaniaMea.ro
Publicat:
2022-07-08 09:16
Numar de telefon:
Adauga un nou anunt
Domeniu de activitate
Domeniu de activitate:
Munca necalificata
Land
Land:
Toată Germania
 (Comentarii: 0)

Tags

Pagini: 12...48