Cautam agent de vanzari (b/f/d) in Würzburg

Germaniamea.ro anunt: Cautam agent de vanzari (b/f/d) in Würzburg
In numele unei companii din Würzburg, angajam agent de vanzari (b/f/d).
Despre noi:
Experienta si punctele tale forte conteaza pentru noi. Ne bucuram pentru fiecare cerere, deoarece suntem siguri ca vom gasi o pozitie potrivita pentru tine.
Managementul personalului ACTIEF – OAMENI IN ACTIUNE – pentru ca si tu sa devii unul dintre cei 5.000 de angajati multumiti dintr-o companie in expasiune.
Platim cel putin tariful (BAP) si beneficii speciale precum bonusuri de vacanta si Craciun.
Ce oferim noi:
Loc de munca sigur cu contract permanent
Pachet salarial conform tarifului BAP
Bonusuri de vacanta si Craciun
Angajare pe termen lung intr-o companie cunoscuta din regiune
Suport personal din partea echipei noastre competente
Responsabilitati:
Sfaturi despre produse
Consiliere client
Suport telefonic
Cerinte:
Prima experienta profesionala in comertul cu amanuntul sau intr-o industrie similara, daca este posibil cu pregatire finalizata cu succes ca agent de vanzari
Abilitati de comunicare si comportament deschis fata de clienti
Capacitatea lucrului in echipa si placerea de a lucra cu clientii
Cunostinte MS-Office
Limba engleza ar constitui un avantaj
Daca mai aveti intrebari, nelamuriri sau doriti mai multe detalii in legatura cu acest anunt,nu ezitati sa ne contactati pe numarul nostru de telefon:
+49 931 46 05 59 11
+49 151 27 64 43 25 disponibil si pe WhatsApp
Daca sunteti interesati si indepliniti conditiile de mai sus sunteti rugat sa ne trimiteti CV-ul in limba germana prin E-Mail: Adrian.Voicu@actief-personal.de

GermaniaMea.ro nu este responsabilă pentru conținutul anunțurilor: textul, contactele furnizate etc. Dacă credeți că conținutul unui anunț clasificat este fals sau ilegal, vă rugăm să luați legătura cu GermaniaMea.ro
Publicat:
2022-09-12 09:44
Numar de telefon:
Adauga un nou anunt
Domeniu de activitate
Domeniu de activitate:
Vanzatori
Land
Land:
Toată Germania
 (Comentarii: 0)

Tags

Pagini: 12...47