Bucatar/bucatareasa

Germaniamea.ro anunt: Loc de munca în Germania in domeniu gastronomic.
Locul de munca este in Germania, codul poștal 25980 Sylt. .
Este nevoie de un bucatar/bucatareasa, la un restaurant din Loc Sylt. .
Se cere experienta in domeniu gastronomic.
Limba germana minim sau engleza.
Se lucrează 48ore pe săptămână.
Salariul este 16euro /ora brutto.
Cazare si masa gratis.
Transport decontat de catre angajator!
Contract de munca german direct cu angajatorul!
Nu percepem comision!!!
Nu impunem transport!!!
Informații la tel și wattap 0734175588.

GermaniaMea.ro nu este responsabilă pentru conținutul anunțurilor: textul, contactele furnizate etc. Dacă credeți că conținutul unui anunț clasificat este fals sau ilegal, vă rugăm să luați legătura cu GermaniaMea.ro
Publicat:
2022-07-12 09:11
Numar de telefon:
Adauga un nou anunt
Domeniu de activitate
Domeniu de activitate:
Alta munca calificata
Land
Land:
Toată Germania
 (Comentarii: 0)

Tags

Pagini: 12...48