Avem locuri disponibile de munca

Germaniamea.ro anunt: Avem locuri disponibile de munca cu plecare in Germania ( zona Wutöschingen, Herzogenaurach, Ingolstadt, Wuerzburg, Nürnberg) !
• Se cauta barbati care sa lucreze in domeniile :
- Constructii (demolari)
- Macelar
- Ferma
- Bucatar / bucatareasa
- Fabrica
• Beneficii :
- Salariul cuprins intre 1500 / 2000 Euro Net/pe luna!
- Cazarea si mancarea asigurate
- Nu se percep comisioane
- Drumurile asigurate
- Se face contract de munca in Germania
• Cerinte :
- Cu perimis de conducere / fara permis de conducere
- Cu limba germana (incepator-mediu) / fara limba germana
Pentru detalii, va rog sa ne contactati la numarul de telefon afisat 0040-784154322 (avem WhatsApp si Viber)!

GermaniaMea.ro nu este responsabilă pentru conținutul anunțurilor: textul, contactele furnizate etc. Dacă credeți că conținutul unui anunț clasificat este fals sau ilegal, vă rugăm să luați legătura cu GermaniaMea.ro
Publicat:
2022-10-28 11:13
Numar de telefon:
Adauga un nou anunt
Domeniu de activitate
Domeniu de activitate:
Munca necalificata
Land
Land:
Toată Germania
 (Comentarii: 0)

Tags

Pagini: 12...48