Angajam electricieni în domeniul construcțiilor rezidențiale 2200€

Germaniamea.ro anunt: Căutăm electricieni în construcții industriale rezidențiale, salariu intr 2200€ - 3000€ net pe lună

Locurile de muncă sunt în următoarul oraş:
- Ulm 89073, Baden-Württemberg, Germania

Oferim:
2200€ - 3000€ net pe luna cu programul de lucru: luni - vineri: 07:00 - 17.00
sâmbătă: 07:00 - 12.00

Cazare:
Vă organizăm cazare în apropierea locului de muncă la un preț fix de 400€ pe luna în camera comună sau 550€ pe luna într-o cameră single.

Standardul nostru este cazare curată, cu baie și bucătărie comună între colegii de muncă, wifi, mașina de spălat si frigidere individuale.

Sarcini:

- Lucrări de tragere prin cablu pe șantiere rezidențiale
- Montarea sau demontarea instalațiilor electrice
- Repararea sau recondiționarea instalațiilor electrice
- Executarea legăturilor electrice în doze de legătură, tablouri, aparataj
- Trasare și montare aparataj, corpuri de iluminat, signalistică de urgență, senzori, tablouri electrice, doze de legătură precum și țevi, profile, pat cablu, organizator cablu, etc…
- Realizarea cablajului pentru instalațiile electrice de curenți tari sau slabi
- Alte operațiuni specifice domeniului sau stabilite de superiori

Cerințele noastre:

- Formalizare finalizată ca electrician
- Experiență profesională minim 1 an ca electrician în construcții
- Cunoașterea limbii germane la nivel A2 ( începător )
- Permis categoria B
- Citire plan instalații electrice
- Responsabilitate, implicare și atenție la detalii

Oferim:
- Contract de munca român pe perioada nelimitată
- Asigurare medicală chiar de la începutul lucrului
- Plată în avans dacă este nevoie până la primul salariu
- Cazare organizată la preț fix
- Transport asigurat de la sediu la șantier și înapoi
- Avantaje în cazul în care posezi permis de conducere categoria BE
- Avantaje în cazul în care cunoști limba Germană

Responsabilități:

- Executarea cu precizie a operațiunilor, atenție sporită la detalii
- Eficiența și respectarea limitelor de timp ale unui proiect
- Întreținerea și folosirea responsabilă a materialelor si sculelor puse la dispoziție

Cum poți proceda să lucrezi cu noi?

Prezentați pe mail la adresa danielvicol@notstromelektrotechnik.com actele ce dovedesc experiența și calificarea dumneavoastră în domeniul de lucru alături de CV-ul obligatoriu și numărul dumneavoastră telefonic. ( recomandări de l angajatorii anteriori sunt un avantaj )

Noi vom organiza un interviu telefonic sau pe video call, unde vor fi stabilite punctele cheie de colaborare.

După prima lună de lucru, va avea loc o discuție cu șeful administrativ și for fi rediscutate termenii contractului, în funcție de performanța dovedită.

Ne puteți contacta și pe Whatsapp la nr. de tel. +4917682098885 sau +4915254367456

GermaniaMea.ro nu este responsabilă pentru conținutul anunțurilor: textul, contactele furnizate etc. Dacă credeți că conținutul unui anunț clasificat este fals sau ilegal, vă rugăm să luați legătura cu GermaniaMea.ro
Publicat:
2024-04-18 18:15
Autorul anuntului:
Nume:
Daniel Vicol
Numar de telefon:
Adauga un nou anunt
Domeniu de activitate
Domeniu de activitate:
Electricieni
Land
Land:
Baden-Württemberg
Oraș
Oraș:
Ulm
 (Comentarii: 1)

Tags

Pagini: 12...47