Angajam sofer curier

Germaniamea.ro anunt: Angajam sofer curier in pforzeheim, germania
cerinte:
- detinerea permisului de conducere de minim 2 ani;
- experienta in domeniu constituie avantaj;
- seriozitate si punctualitate.
Responsabilitati:
- livrarea coletelor.
Oferim:
- salariul 1850 eur/net;
- contract pe perioada nedeterminata;
- masini de lucru noi echipate cu: camera, navigatie, senzori, ac, scaune incalzite;
- posibilitate de castig extra;
- cazarea asigurata contra cost 400 eur/luna;

program: 6:00-14:00
contact: ma puteti contacta pe whatsapp sau ma puteti suna pe numarul 0722 106 174

GermaniaMea.ro nu este responsabilă pentru conținutul anunțurilor: textul, contactele furnizate etc. Dacă credeți că conținutul unui anunț clasificat este fals sau ilegal, vă rugăm să luați legătura cu GermaniaMea.ro
Publicat:
2023-11-28 12:52
Numar de telefon:
Adauga un nou anunt
Domeniu de activitate
Domeniu de activitate:
Soferi
Land
Land:
Toată Germania
 (Comentarii: 0)

Tags

Pagini: 12...47