Angajam ╚Öoferi categoria b

Germaniamea.ro anunt: Angajam șoferi categoria B pentru curierat in Messkirch sau Augsburg (Germania)!
Incepere imediata! Direct angajator german!Fara comison!
­čçę­čç¬
Ce oferim:
Salarizare 14,50 Euro/ora Brut(2320-2800)
Diurna 12 Euro/zi Net(240-288)
Bonus pana la 200 Euro/luna NET(in functie de performanta)
Limba nu este obligatorie
Contract de munc─â german de 40 ore pe s─âpt─âman─â(angajator german)
Masina dupa 2020
Asigurare de s─ân─âtate / Concediu platit /Contributi la pensie
Salariu se incaseaza pe data de 5 a fiecarei luni in cont bancar.
Ajut─âm la ob╚Ťinerea actelor in Germania
Scanner in limba roman─â
Consultan╚Ť─â GRATUITA
Cazare:
Ajut─âm cu cazarea(putem oferi cazare contracost,se poate retine din salariu)
Cazarea costa 380 Euro pe luna de persoana (in principiu 2 persoane in camera)
Sunt inchirate apartamente cu tot ce aveti nevoie in ele.
Transport:
NU oferim transport in Germania!
Candidatul ideal:
Varsta minima 21 ani
S─â de╚Ťin─â permis de conducere categoria B, de minim 12 luni
S─â fie serios si muncitor
Descrierea jobului:
Livrarea expedi╚Ťiilor ├«n zona alocat─â cu ajutorul scanner-ului in limba roman─â,toate livrarile sunt pre-inc─ârcate pe scanner si ruta este automat f─âcut─â de acesta, far─â a fi nevoie s─â sti╚Ťi str─âzile.Nu se incaseaz─â bani!Job full time Germania.
Pentru mai multe detalii v─â rug─âm s─â ne contacta╚Ťi la:
Telefon: +40799566814
Whatsapp :+40799566814(doar text)

GermaniaMea.ro nu este responsabil─â pentru con╚Ťinutul anun╚Ťurilor: textul, contactele furnizate etc. Dac─â crede╚Ťi c─â con╚Ťinutul unui anun╚Ť clasificat este fals sau ilegal, v─â rug─âm s─â lua╚Ťi leg─âtura cu GermaniaMea.ro
Publicat:
2023-09-25 13:55
Numar de telefon:
Adauga un nou anunt
Domeniu de activitate
Domeniu de activitate:
Soferi
Land
Land:
Toat─â Germania
 (Comentarii: 0)

Tags

Pagini: 12...49