Angajam motostivuitorist

Germaniamea.ro anunt: Angajam Motostivuitorist (b/f/d)
Esti in cautarea unui loc de munca cu perspective, sarcini atractive si noi provocari? Cautam motostivuitorist (b/f/d). Deveniti ACTIEF si aplicati astazi!
Responsabilitati:
Transport de marfuri sau piese de masini cu motostivuitorul
Incarcare si descarcare paleti din camioane
Cerinte:
Experienta profesionala si experienta buna de conducere cu stivuitoare
Licenta de motostivuitor valabila
Limba germana la nivel conversational
Lucru in echipa
Ce oferim noi:
Un loc de muncă sigur
Pachet salarial de 13 € /ora brut (in functie de calificari si experienta profesionala)
Bonusuri de vacanță și Crăciun
Consiliere si indrumare profesionala din partea echipei noastre angajate
Pentru intrebari sau in cazul in care doriti mai multe detalii in legatura cu acest anunt, nu ezitati sa ne contactati la numarul de telefon:
+49 931 46 05 59 11
+49 151 27 64 43 25 sau WhatsApp
Daca sunteti interesat si indepliniti conditiile de mai sus, va rugam sa ne trimiteti CV-ul dumneavoastra in limba germana la adresa noastra de E-Mail: Adrian.Voicu@actief-personal.de

GermaniaMea.ro nu este responsabilă pentru conținutul anunțurilor: textul, contactele furnizate etc. Dacă credeți că conținutul unui anunț clasificat este fals sau ilegal, vă rugăm să luați legătura cu GermaniaMea.ro
Publicat:
2022-08-03 10:18
Adauga un nou anunt
Domeniu de activitate
Domeniu de activitate:
Soferi
Land
Land:
Toată Germania
 (Comentarii: 0)

Tags

Pagini: 12...48