Angajam mecanici industriali/lacatusi/mecanici constructii

Germaniamea.ro anunt: Angajam mecanici industriali/lacatusi/mecanici constructii sau similar (m/w/d) in Eigeltingen, 78253
Pentru constructia sistemului nostru de filtrare, cautam angajati de productie cu abilitati mecanice
Cerinte:
Apt fizic
Locuinta in zona Eigeltingen, Singen, Tuttlingen, Stockach, Pfullendorf, etc.
Limba germana la nivel conversational (A2-B1)
Formare profesionala ca mecanic sau experienta profesionala
Locul de munca se afla intr-o zona rurala, iar ideal ar fi sa detineti masina
Responsabilitati:
Seturi de tabla vopsita care necesita nituirea
Gaurile realizate cu laser trebuie retusate cu burghiul fara fir (culoare)
Nituirea pneumatica
Montarea motoarelor
Instalarea rulmentilor, pinionul de lant, lantul , cureaua transportatoare
Beneficii:
Pachet salarial 16 €/ora brut
Un loc de muncă sigur
Bonusuri de vacanță și Crăciun
Angajare pe termen lung cu optiunea de preluare de catre client
Consiliere si indrumare profesionala din partea echipei noastre angajate
Pentru intrebari sau in cazul in care doriti mai multe detalii in legatura cu acest anunt, nu ezitati sa ne contactati la numarul de telefon:
+49 931 46 05 59 11
+49 151 27 64 43 25 disponibil si pe WhatsApp Kostenlose Illustrationen zum Thema Whatsapp
Daca sunteti interesat si indepliniti conditiile de mai sus, va rugam sa ne trimiteti CV-ul dumneavoastra in limba germana la adresa noastra de E-Mail: Adrian.Voicu@actief-personal.de

GermaniaMea.ro nu este responsabilă pentru conținutul anunțurilor: textul, contactele furnizate etc. Dacă credeți că conținutul unui anunț clasificat este fals sau ilegal, vă rugăm să luați legătura cu GermaniaMea.ro
Publicat:
2022-07-06 09:09
Adauga un nou anunt
Domeniu de activitate
Domeniu de activitate:
Alta munca calificata
Land
Land:
Toată Germania
 (Comentarii: 0)

Tags

Pagini: 12...48