Ajutor producție

Germaniamea.ro anunt: Compania Timepartner Personalmanagement GmbH angajează ajutor producție (m/w/d) pentru o companie din 93333 Neustadt an der Donau (Bayern)
Salarii începând cu 12,54€/oră brut.
Responsabilități:
• Activități de montare piese auto, lucru la bandă, controlul calității, vopsirea pieselor, șlefuire
• Programul de lucru este în 3 schimburi
Cerințe:
• Nu se cer unoștințe de limba germană
• Deținerea unui permis de conducere și a unui automobil constituie un avantaj
Beneficii:
• contract de muncă cu firmă germană - pe perioadă nedeterminată, asigurări sociale, etc.
• La cerere se poate organiza cazare contra-cost, se acceptă cupluri
În cazul în care v-am trezit interesul, nu ezitați să aplicați!
Așteptăm CV-urile Dvs. la adresa de e-mail:
bewerbung.bayreuth@timepartner.com
+491732007174, inclusiv WhatsApp sau 092128900610
Timepartner personalmanagement GMBH
Filiala Bayreuth - Kanalstr. 17 - 95447 - Bayreuth

GermaniaMea.ro nu este responsabilă pentru conținutul anunțurilor: textul, contactele furnizate etc. Dacă credeți că conținutul unui anunț clasificat este fals sau ilegal, vă rugăm să luați legătura cu GermaniaMea.ro
Publicat:
2022-10-25 11:09
Numar de telefon:
Adauga un nou anunt
Domeniu de activitate
Domeniu de activitate:
Munca necalificata
Land
Land:
Toată Germania
 (Comentarii: 0)

Tags

Pagini: 12...48